odeme_secenekleri

PufyBaby.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini Kredi Kartı, Banka Kartı, Kapıda Ödeme ( Kredi Kartı ile / Nakit ), Sanal Kart veya BKM Express ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Taksitli Ödeme

Hangi kartlara taksit seçeneği var?

Asyacard : Bank Asya kartlarına peşin fiyatına 6 taksit’e kadar,

Axess : Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business, Odea Axess ve Carrefour Axess kartlarına peşin fiyatına 6 taksit’e kadar,

Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarına peşin fiyatına 6 taksit’e kadar,

CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak peşin fiyatına 6 taksit’e kadar,

Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarına peşin fiyatına 6 taksit’e kadar,

Paraf : Halk Bankası kartlarına peşin fiyatına 6 taksit’e kadar,

Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB, Vakıfbank Worldcard kartlarına peşin fiyatına 6 taksit’e kadar uygulanmaktadır.

Taksit Sınırlaması

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır ve kuyumla ilgili harcamalarda en fazla 4 taksit uygulanır. Gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında ise taksit seçeneği yoktur.

Bu uygulama ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

Ticari kredi kartı nedir?

Ticari kredi kartı, bankaların işletmelere verdiği, şirket harcamaları için kullanılan kredi kartı türüdür.

Ticari kredi kartına nasıl sahip olabilirim?

İşletme sahipleri, bankalara başvuruda bulunarak ticari kredi kartı sahibi olabilir. Ticari kredi kartı başvurusu hakkında bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ticari kredi kartı sahibiyim, nasıl taksitli ödeme yapabilirim?

Ödeme aşamasında ticari kredi kartınızın bilgilerini girdiğinizde, kartınıza sunulan taksit seçeneklerini görebilirsiniz.